הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

שני כהן

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום ראשון, ספטמבר 7, 1980
תחום : סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
שני כהן
צפיות : 4093

שני כהן, היא שחקנית וקומיקאית ישראלית העוסקת גם בדיבוב.
כהן היא בוגרת הסטודיו לאמנויות התיאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין. במהלך לימודיה השתתפה בהצגה "שנה טובה לחקלאים בצפון". עם סיום לימודיה, בשנת 2004, הופיעה בתפקיד משנה בהצגה "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" בתיאטרון הלאומי הבימה. לאחר מכן קיבלה תפקיד בהצגה "טקסי" של סיגל אבין ובהצגה "נודניק".

על מסך הטלוויזיה שיחקה בעונה השנייה של הסדרה "אמא'לה", בערוץ 2, בתפקיד סיון, השותפה החדשה של אפרת (אורנה בנאי) בהצגות הילדים.

מדצמבר 2006, משתתפת כמפעילה ומדבבת של הבובה אביגיל בגרסה המחודשת של רחוב סומסום בערוץ הופ.

בנובמבר 2007, שיחקה בתוכנית "רק בישראל" לשמונה תוכניות ספיישל לרגל חגיגות 40 שנה לטלוויזיה הישראלית. כהן השתתפה בתוכניות בדמותה של סול בר, כתבת השטח השנואה על לימור, אשר תעשה הכל כדי להיות מראיינת מוערכת, אולם ללא הצלחה. באותה שנה שיחקה שני גם בסדרה "הכל דבש" כשחקנית אורחת.

בשנים 2008-2009, שיחקה כהן בסדרה "דני הוליווד", בתפקיד נועה דיין. בנוסף השתתפה בתפקיד אורח בתוכנית "שולץ" בתור מעריצה של שולץ.

ב-2008 החלה להופיע ב"שבוע סוף", תוכנית הסאטירה של רשת.

באוקטובר 2009 יצאה הודעה רשמית לעיתונות, על כך שכהן לא תמשיך לעונה נוספת ב"שבוע סוף" ותעבור להופיע ב"ארץ נהדרת", תוכניתה של הזכיינית קשת.

בשנת 2010 שיחקה בסרט של חבורת "ארץ נהדרת", "זוהי סדום".

בשנת 2007 נישאה כהן לגלעד ורובל.

שני כהן מטיילת עם יהלישני כהן מטיילת עם יהלישני כהן עם קרן מורשני כהן עם הילדה יהלי
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
שם הסרט שנת הוצאה  
זוהי סדום 2010 זוהי סדום הוא סרט קולנוע קומי ישראלי, שיצר צוות תוכנית הטלוויזיה "ארץ נהדרת". במאי הסרט הם עובדי התוכנית מולי שגב ואדם סנדרסון. הסרט יצא לאקרנים באוגוסט 2010. "זוהי סדום" הוא הסרט הישראלי הנצפה ביותר בישראל מאז שנת 1985, עם מכירות של למעלה מ-452,000 כרטיסים.‏
במאי: אדם סנדרסון,מולי שגב.
שחקנים: אלי פיניש , אסי כהן , מריאנו אידלמן , דב נבון , טל פרידמן , עלמה זק , יובל סמו , מאור כהן , איל קיציס , מוטי קירשנבאום , אורנה בנאי , ארז טל ,ציון ברוך , שי אביבי ,שמוליק כהן ,מעיין קווילי ,שני כהן .
סלבס נוספים: אסי כהן, מריאנו אילדמן, אייל קיציס, שי אביבי,
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר