הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

יון תומרקין

ארץ לאום : ישראל
נולד : שבת, יולי 22, 1989
תחום : סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
יון תומרקין
צפיות : 3299

יון תומרקין הוא שחקן ישראלי.
תומרקין הוא בנם של נעמה תומרקין והפסל יגאל תומרקין. הוא גדל ביפו, ובהיותו בן 13, התגרשו הוריו והוא עבר לגור עם אמו בתל אביב. תומרקין סיים את לימודיו בתיכון עירוני א' לאמנויות בתל אביב. ב-18 באוגוסט 2008 התגייס לצה"ל וקיבל דחיית שרות לצורך עבודתו בטלוויזיה.

תומרקין הופיע בשלוש העונות של הסדרה "הילדים מגבעת נפוליאון" ששודרה בערוץ הילדים, שם שיחק בתפקיד הראשי. השתתף בסרט "שישה מיליון רסיסים", שיחק בהצגה "בעלי חוב" בתיאטרון קצר בצוותא, השתתף בסרט הטלוויזיה "מי גנב את ההצגה" ובקלטת הילדים "להיות אחים", וגילם את הדמות הראשית בסדרת המדע בדיוני "האי", ששודרה בערוץ הילדים שם הוא משחק בעונה הראשונה את טומי ובעונה השנייה והשלישית את דילן, הדמות הראשית.

ב-2008 לוהק לטלנובלה "חשופים" של HOT העוסקת בעולם החדשות, שם הוא מגלם את אלקנא רזיאל, כתב לענייני מתנחלים. ב-2009 וב-2010 השתתף תומרקין בסדרה "חצויה" שם הוא מגלם את ליאו, ערפד בן 600 שנה בעל חזות של תלמיד תיכון.

ב-2009 זכה תומרקין בפסטיגל במקום השני עם השיר "כוח מחשבה".

ב-2010 שיחק בפסטיגל "לילה מטורף בפסטיגל" בתפקיד אלכסנדר מוקדון. ב-2011 השתתף בסדרה "סימני שאלה" ששודרה בערוץ 2.

יון תומרקין - stopיון תומרקין
שם הסרט שנת הוצאה  
רוק בקסבה 2013  סרט דרמה ישראלי של הבמאי יריב הורוביץ. הסרט עוקב אחר חיילים צעירים בעזה של האינתפאדה הראשונה לאחר מותוי של אחד מחבריהם לגדוד ׳איליה׳ מוצבים ארבעה חיילים, ובהם תומר (יון תומרקין), לתצפת מגג של בניין מגורים ערבי אשר בו גר בנוסף למשפחה אחד הנערים הרוצחים. בעוד הימים עוברים, והתנהלותם עם תושבי העיר, דיירי הביתן וכן זה עם זה נהיית מורכבת יותר, החברים, ובעיקר תומר, מסתכנים באיבוד שפיותם, אנושיותם ומצפונם.
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר