הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

מירנדה קר

ארץ לאום : אוסטרליה
נולד : יום רביעי, אפריל 20, 1983
תחום : דוגמנות


לגלריית התמונות        
מירנדה קר
צפיות : 8213
מירנדה מאי קר היא דוגמנית אוסטרלית הידועה במיוחד בשל השתתפותה במסע הפרסום של ויקטוריה'ס סיקרט, היא גם מייצגת את רשתות האופנה האוסטרליות פורטמנס ודייוויד ג'ונס לימיטד. קר התחילה לדגמן בתעשיית האופנה כשמלאו לה 13 שנים, בתחילה בסוכנות הדוגמנות Chaay, ומעט אחרי שזכתה בתחרות הדוגמנות האוסטרלית הכלל-ארצית ביוזמת מגזין דולי וסדרת הבושם אימפולס.

בהיותה בפריז ב-2003, חתמה קר עם סוכנות מדיסון. היא הופיעה במסע פרסום ל-Ober Jeans עם הצלם אריק סבאן-מאייר.
כשהייתה בניו יורק דיגמנה קר בתצוגות אופנה רבות ואז חתמה עם סוכנות הדוגמנות נקסט בראשית 2004. מאז ואילך, היא הופיעה על המסלול ובפרסומות למותגים מובילים, בכללם אלקס פרי, Ayyıldız, Baby Phat, ליסה הו, Voodoo Dolls, לוי'ס, בטינה ליאנו, ניקולא פינטי, L.A.M.B., Heatherette, בטסי ג'ונסון, טרליז קופר, Jets, ג'ון ריצ'מונד, Blumarine Swimwear, ניימן מרקוס, Seafolly Swimwear, אנה מולינארי, Rock and Republic ורוברטו קאוואלי. היא גם דיגמנה במגזינים כמו Elle, ווג האוסטרלי והארפרס באזאר, והופיעה בפרסומות לטלוויזיה עבור מותגים כמו Portmans, Bonds ו-Veet.‏
 
בראשית 2006 הופיעה קר בפרק הסיום של תוכנית הטלוויזיה פרויקט מסלול, דיגמנה בגדים עבור הקולקציה האחרונה של המועמד דניאל ווסוביץ'. היא הייתה האשה הראשונה שירדה ממסלול הדוגמנות.
 
ב-2006 פרצה קר לשוק האמריקני כשחתמה על חוזה דוגמנות רווחי קוסמטיקה עם מייבלין ניו יורק. הפרסומת הופיעה במגזיני יופי לנשים ברחבי תבל בכללם קוסמופוליטן, קליאו, Elle ולבסוף היא דיגמנה לקטלוג של ויקטוריה'ס סיקרט.
 
בעקבות הצלחתה עם מייבלין, נהפכה קר לדוגמנית האוסטרלית הראשונה שהוצע לה חוזה עם ויקטוריה'ס סיקרט ב-2007, בהחליפה את ג'יזל בונדשן והיא הייתה לדוגמנית האוסטרלית הראשונה שהייתה אנג'ל של ויקטוריה'ס סיקרט. היא הצטרפה לדוגמניות ידועות שכבר עבדו עם ענק לבני הנשים, בכללן אלסנדרה אמברוזיו, קרולינה קורקובה, אדריאנה לימה, סליטה איבנקס, איזבל גולארט והיידי קלום. לפני שנהייתה אנג'ל ב-2007, כבר נבחרה קר כיורשתה של אלסנדרה אמברוזיו כפנים של PINK ב-2006. הפופולריות של קר המשיכה לגדול כאחת מהאנג'לס המוכרות ביותר בעולם כשהיא הופיעה בתוכניות הטלוויזיה של ויקטוריה'ס סיקרט בשנים 2006, 2007, 2008 ו-2009, ששודרו בארבע יבשות. מאז דיגמנה קר למגזין PINK FHM, דולי מגזין, הארפרס' באזאר אוסטרליה ומדיסון מגזין.
 
ב-2007, קר חתמה על חוזה להיות הפנים של קמעונאי האופנה הקליפורני Arden B. אחרי שהופיעה לראשונה בפרסומות שלהם לאביב וקיץ, שבה קר לדגמן בפרסומת לסתיו 2007, אותן צילם צלם האופנה דיאגו אוצ'יטל. היא גם הייתה הפנים החדשות של Happy Clinique וחתמה על חוזה בן שש ספרות להיות הפנים החדשות של חנות הכלבו האוסטרלית דייוויד ג'ונס, ובכך החליפה את הדוגמנית מגאן גייל. ב-2008, היא הרוויחה סכום הנאמד בכ-$3.5 מיליון דולר בתריסר החודשים שחלפו, פורבס דירג אותה במקום העשירי ברשימת הדוגמניות המשתכרות את השכר הגבוה ביותר.
 
קר (ביחד עם כמה מדוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט וסוכנות הדוגמנות נקסט) הופיעה בקליפ הווידאו לסינגל ההיפ-הופ האמריקני Number One בביצועם של קניה וסט ופארל.
 
קר שיחקה בתפקיד קטן בסיטקום How I Met Your Mother של רשת CBS לצידן של עמיתותיה האנג'לס אדריאנה לימה, מריסה מילר, אלסנדרה אמברוזיו, היידי קלום וסליטה איבנקס.
 
מאז 2009 הופיעה קר על שער המגזין רולינג סטון אוסטרליה, הארפרס' באזאר אוסטרליה, CS magazine, Sunday Magazine, Tempo magazine Turkey ,קוסמופוליטן מגזין ספרד וGQ מגזין גרמניה. קר גם דיגמנה ללוח השנה של פירלי לשנת 2010 וכן קולקצית אביב-קיץ 2009 של XOXO ,V מגזין, ווג יפן, ווג רוסיה, גלאמור מגזין גרמניה והארפרס' באזאר אוסטרליה.
 
קר גם הופיעה בתצוגת אופנה לאביב-חורף של באלנסיאגה, תצוגת האופנה הראשונה שלה מאז 2007, פרט לויקטוריה'ס סיקרט, מאז 2007.
 
היא חתומה כיום בסוכנות הדוגמנות IMG, בסוכנות הדוגמנות נקסט פריז, בטראפיק מודלס ובצ'יק מנג'מנט.
 
בראשית פברואר 2010 נקלעה קר לעמודי החדשות בלא כוונה, כשדייוויד קילי, בנקאי מסידני, נתפש צופה בתמונות נועזות של דוגמנית במחשבו , הוא נראה ברקע של ראיון טלוויזיה חי של קולגה שלו. בתוך יום, הועלה סרטון וידאו של הראיון ליו טיוב וזכה ללמעלה מ-1.3 מיליון צפיות. כשקילי הושעה ונערך מסע על גבי המרשתת בשמו להשיב לו את עבודתו, קר תמכה בו: "נאמר לי שישנה עצומה לשמור על עבודתו, וכמובן שחתמתי עליה." המאורע הביא לגידול של 100% בחיפוש שמה של קר בגוגל. ימים מעטים אחרי כן, הוכרז שקילי יוכל להחזיק בעבודתו במקווארי (Macquarie).
 
ב-2010, צעדה קר על המסלול בעת תצוגת האופנה של פראדה עבור קולקציית סתיו 2010 בשבוע האופנה במילאנו לצד עמיתותיה האנג'לס דואוצן קרוס ואלסנדרה אמברוזיו. ולבסוף חתמה על חוזה להופיע בקמפיין סתיו/חורף לצדה של אנג'לה לינדוול.
  קר כונתה "מקפירסון הבאה". סימן ההיכר הדוגמני של קר הוא גומות החן שלה. צלם הידוענים ראסל ג'יימס אמר על קר: "ארצות הברית התאהבה בה. אנחנו אוהבים אותה משום שהיא בת השכן הנפלאה ביותר והיא גם יפה מאוד. נשים אינן מאויימות מהמראה שלה וגברים חושבים שהם יכולים לדבר איתה. זהו צירוף נהדר... אנשים רוצים להיות בסביבתה, מהנה לצלם אותה... והיא לא טיפשה, מה שיכול להיות תכונה מרגיזה מאוד אצל כמה דוגמניות." סוכנת הדוגמניות אורסולה הופנאג מתארת את קר כ"משווקת המושלמת" , מציינת את יכולתה "למכור באמת מוצר."
 
עבודות הצדקה של קר כוללות את Wildlife Warriors Worldwide ואת Children International. ביוני 2009, דיגמנה קר בעירום, כבולה לעץ, עבור הגיליון האוסטרלי של מגזין רולינג סטון, על מנת להסב את תשומת לב ציבורית לצורך בהגנה על הקואלה.
  
קר מתרגלת ניצ'ירן בודהיזם – ענף יפני של בודהיזם – כחברה של Soka Gakkai International ‏ (SGI) ומאמינה ש"מוטלת עלינו אחריות להביא שלום והרמוניה לחיינו ולעולם." כחלק מאמונות ניצ'ירן שהיא מחזיקה בהן, קר שרה מדי בוקר ולילה במשך 20 דקות, מתרגלת יוגה, עושה מדיטציה, וקוראת הרבה על רוחניות.
 
לפי הדיוקן של קר המופיע בויקטוריה'ס סיקרט, ומצוי ביוטיוב של רשת CBS, מתארת קר כמי שמתייחסת אל חייה "נהנית בכל מקום שאני נמצאת בו ומנסה לחיות את הרגע ככל האפשר." ב-2007 נמסר שקר ניסתה לכתוב ספר הדרכה לעזרה עצמית המכונה Treasure Yourself שייועד לבנות הנעורים. קר אומרת, "באופן בסיסי, יש בו הרבה מידע שלמדתי, ועזרה לי. אם זה יוכל לעזור לנערה אחת אז מילאתי את ייעודי."
 
ב-2003 קר התחילה לצאת עם הברוקר איידריאן קמילרי. בעקבות חקירה של Australian Securities and Investments Commission, קמילרי נמצא אשם בחמישה סעיפים של fraudulent behaviour הונאה, החל מפברואר 2003 ועד לפברואר 2004. בעקבות כך קר סיימה את מערכת היחסים. דו"ח בעתון מ-2007 טען שקר נפגעה כספית "אחרי ששעתה לעצותיו הפיננסיות של בן-זוגה", אבל החליטה לא לנקוט בהליך משפטי.
 
בעבר היא ניהלה מערכת יחסים ארוכה עם ג'יי ליון (בעבר נודע כברנט טאטן), הסולן של להקת Tamarama, שהופיע בעונה הראשונה של הסדרה The City. ברשת MTV. קר הופיעה בוידאו קליפ של "Everything To Me". השניים יצאו כארבע שנים אבל סיימו את הקשר באמצע 2007.
 
בשלהי 2007, החלה קר לצאת עם השחקן אורלנדו בלום. ביולי 2010 הם התחתנו, ובינואר 2011 נולד להם בן.
 
אורלנדו בלום הוא גם חבר SGI. ב-12 בפברואר 2009 השתתפו קר ובלום בגיוס כספים עבור "Australia Unites" למען קורבנות שריפת היערות באוסטרליה ב-7 בפברואר 2009.
Miranda Kerr - Cosmopolitan MagazineMiranda Kerr - Cosmopolitan MagazineMiranda Kerr - Cosmopolitan MagazineMiranda Kerr - Cosmopolitan Magazine
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר