הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

יהודה לוי

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום שישי, יוני 29, 1979
תחום : דוגמנות,סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
יהודה לוי
צפיות : 11492

לוי נולד בפתח תקווה ומגיל צעיר ועד גיל 14 התגורר בדרום אפריקה. בשנת 1993 שב עם משפחתו לארץ והצטרף ללהקת הנוער "השכנים של ציץ".
לאחר סיום לימודיו בבית הספר תלמה ילין, התגייס וצבא ושירת בלהקת חיל החינוך.

את הקריירה המקצועית בארץ החל בשנת בשנת 1996, אז שיחק במספר פרקים באופרת הסבון "רמת אביב ג'" לצידה של חברתו באותה תקופה השחקנית יעל בר זוהר.
החל משנת 2001 שיחק במגוון גדול של תפקידים שהבולטים ביניהם:
סדרות: "אהבה מעבר לפינה", "לחיי האהבה", "האלופה" ועוד...
סרטים: "יוסי וג'אגר", "מדורת השבט", "שושלת שוורץ" ועוד...
מופעים: פסטיגל, הצגת הילדים המצליחה "טרזן", "שיר נולד", "יוסף וכותונת הפסים" ועוד...

ניהל מערכת יחסים ארוכה עם השחקית והדגמנית יעל בר זוהר וכן עם השחקנית אפרת בוימולד, כיום מתגורר בתל אביב עם זוגתו הנוכחית הזמרת והשחקנית נינט טייב.

יהודה לוי עם נינטיהודה לוי עם נינטיהודה לוי בסרט "בשם הכסף"יהודה לוי
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
שם הסרט שנת הוצאה  
שושלת שוורץ 2005 אבישי, נער דתי בן 24, נצר לשושלת הרבנים שוורץ המפוארת, מתפרנס מחזנות בערבי סדר פסח לישראלים בחו"ל. אבישי מתגורר יחד עם סבתו במושבה קטנה אליה מגיעה אנה, צעירה רוסיה יפיפייה בת לאב יהודי ולאם נוצרייה, שהגיעה לישראל כדי למלא אחר בקשתו האחרונה של אביה - שאפרו ייקבר בארץ הקודש. לאנה מתברר שלמלא אחר בקשתו של אביה זהו דבר לא פשוט וכדי שתותר הקבורה עליה להוכיח לרשויות הדת כי אביה אכן היה יהודי. המפגש בין השניים מעלה על פני השטח את הקונפליקטים הקיימים במושבה הקטנה כביטוי לחברה הישראלית המפולגת של שנות האלפיים. במאי: אמיר הספרי, שמואל אספרי. שחקנים: מרים זוהר, טל פרידמן, יהודה לוי, אסף אשטר, חנה אזולאי-חספרי, אניה בוקשטיין, שרון אלילך.
סלבס נוספים: אניה בוקשטיין,
הוסף תיאור לסרט
מינכן 2005 סרטו של סטיבן שפילברג העוסק בסוכני מוסד ישראלים במשימתם לחסל אץ המחבלים האחראים להרג הספורטאים באולימפיאדת מינכן.
סלבס נוספים: גיא זו-ארץ, אלון אבוטבול, אסי כהן, איילת זורר,
הוסף תיאור לסרט
יוסי וג'אגר 2003 יוסי וג'אגר הם מ"פ ומ"מ במוצב צה"ל בלבנון והם זוג. היחסים בין השניים, יוסי העצור והמופנם וג'אגר הפתוח והמשוחרר, נשמרים על ידם בדיסקרטיות מרבית, אבל הסוד הגדול פולש למוצב בדרכים עקיפות ומשבש את החיים בו. המתח בין הגיבורים: יוסי וג'אגר, אופיר המ"מ הנוסף, יעלי הסמב"צית ושאר החיילים והחיילות, הולך וגובר עם ההודעה שעליהם לצאת למארב בלילה וכי קיימת סבירות גדולה להיתקלות חמה עם האויב. השאלה האם לצאת או לא לצאת למארב, והשאלה האם על יוסי וג'אגר לצאת עם סודם אל העולם, חופפות זו לזו ומהדהדות זו את זו. זה סיפור אהבה שהוא גם סיפור על הגבריות הישראלית והבחירות שמגדירות אותנו כגברים וכנשים. במאי: איתן פוקס. שחקנים: אוהד קנולר, יהודה לוי, אסי כהן, איה סטיינוביץ', חני פורסטנברג, שרון רוג'נינו, יובל סמו.
הוסף תיאור לסרט
זולגות הדמעות מעצמן 1996 דרמה. במאי: איתן גרין. שחקנים: אבי גרייניק, יעל אלמוג, שיר בן יונס, אורנית אליאזרוב, יהודה לוי, אריה מוסקונה, יעל נבי.
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר